ПОЛІКЛІНІКА
У НАС Є ВСЕ, ЩОБ ВАМ ДОПОМОГТИ

вул. РЕЙТАРСЬКА, 22

Хірург-вертебролог

лікування хребта, суглобів,
гриж та больових синдромів

Залізний
Михайло Володимирович
лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії
корпус 6, поверх 1, вхід з двору 
(067) 403 09 11
Пн-Вт-Ср-Чт-Пт
09.00-13.00
Невропатолог
Нечай
Наталія Диганшівна
лікар-невропатолог
першої кваліфікаційної категорії
корпус 2, 3-й поверх
вхід з двору
Понеділок Середа П`ятниця 11.00-13.00
Невропатолог
Присяжнюк
Надія Павлівна
лікар-невропатолог
ІІ кваліфікаційної категорії
корпус 6, 1-й поверх
вхід з двору
Середа, П`ятниця 11.00-14.00, Четвер 14.00-17.00
Офтальмолог
Швиденко
Олена Вікторівна
лікар-офтальмолог
вищої кваліфікаційної категорії
корпус 2, поверх 1
вхід з двору
Вівторок Середа Четвер 10.00-11.00
Офтальмолог
Рак Юлія Василівна
лікар-офтальмолог
корпус 2, поверх 1
вхід з двору
Пн 09:00-12:00, Вт і Чт 12:00-15:00
Ср і Пт 08:00-10:00
Ортопед-травматолог

(050) 253 75 09
Гаврецький
Анатолій Іванович
кандидат медичних наук, лікар ортопед-травматолог вищої кваліфікаційної категорії
корпус 2, поверх 1
вхід з двору
Понеділок 12.00-17.00 Середа 11.00-15.00 П`ятниця 10.00-13.00
Уролог
Хом’як
Євген Васильович
кандидат медичних наук
лікар-уролог першої кваліфікаційної категорії
корпус 2, поверх 1
вхід з двору
Вівторок Середа Четвер 12.00-16.00
Психолог
Ященко
Наталія Василівна
лікар-психолог
корпус 2, поверх 1
вхід з двору
Пн-Вт-Ср-Чт-Пт 09.00-13.00

вул. ПУШКІНСЬКА, 22А
Реєстратура (044) 235 20 84, приймальна (044) 235 26 70

Ендокринолог

(044) 234 55 96
(044) 235 11 67

Сологуб
Оксана Володимирівна
завідувач поліклініки, лікар-ендокринолог вищої кваліфікаційної категорії
Лікувальний корпус
поверх 2
Пн-Вт-Ср-Чт-Пт 09.00-16.00
Ендокринолог

(044) 234 55 96
(044) 235 11 67

Лісова
Олена Володимирівна
В.о. завідуючого консультативної поліклініки
лікар-ендокринолог І-ї КК
Лікувальний корпус
поверх 2
Пн-Вт-Ср-Чт-Пт 09.00-16.00
Ендокринолог
Кохановская
Інна Павлівна
лікар-ендокринолог другої категорії
лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії
Лікувальний корпус
поверх 2, кабінет 6
Вт 08.00-14.00, Пн-Ср-Чт-Пт 14.00-20.00
Ендокринолог
Бігун
Неля Ананіївна
лікар-ендокринолог
вищої кваліфікаційної категорії
Лікувальний корпус
поверх 2, кабінет 2
Пн-Ср-Чт 08.10-14.00, Вт-Пт 14.00-20.00
Ендокринолог
Чумак
Лариса Миколаївна
лікар-ендокринолог другої категорії
Лікувальний корпус
поверх 2, кабінет 6
Пн-Ср-Пт 08.00-14.00, Вт-Чт 14.00-20.00
Ендокринолог
Сідорова
Ірина В`ячеславівна
лікар-ендокринолог
вищої кваліфікаційної категорії
Лікувальний корпус
поверх 2, кабінет 3
Графік роботи за тел. (044) 235 20 84
Ендокринолог
Кісельова
Ірина Олександрівна
лікар-ендокринолог
вищої кваліфікаційної категорії
Лікувальний корпус
поверх 2, кабінет 3
Вт-Чт-Пт 08.10-14.00, Пн-Ср 14.00-20.00
Ендокринолог
Гутаревич
Галина Олександрівна
лікар-ендокринолог
вищої кваліфікаційної категорії
Лікувальний корпус
поверх 2, кабінет 4
Пн-Ср-Пт 08.10-14.00, Вт-Чт 14.00-20.00
Ендокринолог
Січінава Лія Шотівна
лікар ендокринології вищої кваліфікаційної
категорії
Лікувальний корпус
поверх 2
Ендокринолог
Лопушенко Н.І.
К.М.Н., лікар-спеціаліст з ендокринології
Лікувальний корпус
поверх 2
Ендокринолог
Задорецька Іванна Богданівна
лікар ІІ-ї КК з ендокринології
Лікувальний корпус
поверх 2, кабінет 1
Графік роботи за тел. (044) 235 20 84
Дитячий ендокринолог
Луценко
Лариса Андріївна
лікар-дитячий ендокринолог вищої кваліфікаційної категорії
кандидат медичних наук
Лікувальний корпус
поверх 2, кабінет 4
Пн-Ср-Пт 08.10-14.00, Вт-Чт 14.00-20.00
Акушер-гінеколог
Трампольська
Аніта Василівна
лікар акушер-гінеколог
вищої кваліфікаційної категорії
Лікувальний корпус
поверх 2, кабінет 5
Пн-Ср 14.00-20.00, Вт-Чт-Пт 08.10-14.00
Акушер-гінеколог
Явнюк
Валентина Володимирівна
лікар акушер-гінеколог
вищої кваліфікаційної категорії
Лікувальний корпус
поверх 2, кабінет 5
Пн-Ср 08.10-14.00, Вт-Чт-Пт 14.00-20.00
Акушер-гінеколог
Варченко
Леся Михайлівна
лікар акушер-гінеколог
першої кваліфікаційної категорії
Лікувальний корпус
поверх 2, кабінет 1
Вт 14.00-20.00, Пн-Ср-Чт-Пт 08.00-14.00
Невропатолог
Плотнікова
Олена Миколаївна
лікар – невропатолог
другої кваліфікаційної категорії
Лікувальний корпус
поверх 2, кабінет 3
Пн-Ср 08.10-14.00, Вт-Чт-Пт 14.00-20.00
Ортопед-травматолог
Таран
Євген Вікторович
лікар ортопед – травматолог
Лікувальний корпус
поверх 2
Вівторок П`ятниця 16.00-20.00
Офтальмолог
Пашковський
Ігор Васильович
лікар-офтальмолог
Лікувальний корпус
поверх 1
Вівторок Середа П`ятниця 09.00-12.00
Офтальмолог
Тордія
Малхаз Валеріанович
лікар-офтальмолог
кандидат медичних наук
Лікувальний корпус
поверх 1
Понеділок Четвер 09.00-12.00