Лікар-дієтолог М.І.Андруліс: ми допомагаємо нашим пацієнтам втрачати вагу правильно

В наш час, навколишнє середовище та  вплив шкідливих чинників на його стан, нераціональне харчування, дефіцит йоду в організмі, емоційні розлади, стреси-все це негативно впливає на роботу ендокринної системи. Як наслідок в організмі людини беруть свій початок гормональні порушення щитовидної залози, статевої системи, наднирників тощо. Функціональні порушення головних ендокринних органів та систем призводять, як до погіршення загального самопочуття,так і до появи надлишкової ваги, та надалі  до ожиріння.

Головною метою лікаря дієтолога-ендокринолога  є  діагностування та попередження ризику розвитку та лікування ендокринних захворювань.

Першочерговим та обов»язковим є проведення комплексного дообстеження пацієнта, а саме лабораторна діагностика, функціональне до обстеження, ультразвукове дослідження щитовидної залози, органів черевної порожнини, при необхідності мрт або ультразвукове дообстеження наднирників, гіпофізу, тощо.

Ми допомагаємо нашим пацієнтам втрачати вагу ПРАВИЛЬНО, без ризику, враховуючи особливості стану здоров’я та наявну ендокринну патологію. 

Показання:

Цукровий діабет,тип ІІ.

Дисфункція гіпоталамуса(Гіпоталамічний синдром, метаболічний синдром, інсулінорезистентність)

Ожиріння, надлишок ваги

Післяопераційний та інші види гіпотиреозу

Аутоімунний тиреоідит

Хронічний тиреоідит


Чекаємо на Вас: вул. Рейтарська, 22, 6-й корпус, 2-й поверх, ординаторська

Запис за телефонами 044 272 32 42, 067 789 76 47