Нова послуга в нашому центрі: РЕНТГЕНІВСЬКА КІСТКОВА ДЕНСИТОМЕТРІЯ

 
Рентгенівська кісткова денситометрія - це діагностичний метод визначення мінеральної щільності кісткової тканини.
Зниження мінеральної щільності кісткової тканини відбувається при ряді фізіологічних станів та захворювань організму у вигляді остеопенії та остеопорозу. Тому рентгенівська кісткова денситометрія є дуже важливим кроком для своєчасного подальшого лікування. 
Серед діагностичних методів визначення мінеральної щільності кісткової тканини, денситометрія має найменьше променеве навантаження. Якщо порівняти даний метод з флюорографією органів грудної порожнини в прямій проекції, то доза при денситометричному дослідженні в 10 разів меньша.
Рентгенівська денситометрія використовується у випадках первинного та вторинного остеопорозу. Первинний остеопороз та остеомаляція бувають ідіопатичними: в підлітковому віці, в постменопаузальному періоді у жінок та синильні (у осіб похилого та літнього віку), вторинний остеопороз виникає при ряді генетичних,  ендокринологічних, гінекологічних та ниркових захворювань та прийомі деякіх препаратів.
Рентгенівському денситометр забезпечений програмою FRAX, для визначення десятирічної ймовірності перелому шийки стегнової кістки. 
В нашому ендокринологічному центрі використовується новий сучасний рентгенівський кістковий денситометр з DEXA технологією INUS D виробництва Німеччини.
 
Кабінет рентгенівської денситометрія працює в підвальному поверсі 5-го корпусу нашого центру.
Години роботи:  9.00-15.00 з понеділка по п`ятницю. Прийом проводить лікар-радіолог вищої кваліфікаційної категорії Леженцева Лариса Анатоліївна.
Запис за телефоном:
097 260 2732