Нове анестезіологічне обладнання з технологією BIS

   

Одним із основних факторів загального успіху під час оперативних втручань є безпека пацієнта під час анестезіологічного забезпечення. Анестезіологічна служба КМКЕЦ завжди працює в напрямку покращення та вдосконалення моніторингу життєво важливих показників пацієнта. Під час оперативного втручання проводиться контроль обов’язкових показників: пульсу, насичення крові киснем (сатурація), артеріального тиску, динаміка накопичення та виведення вуглекислого газу (капнографія), моніторинг роботи серця (кардіомоніторинг).

 З метою підвищення рівня безпеки та комфорту пацієнта під час наркозу було придбано обладнання для контролю нейром’язевої провідності (релаксації пацієнта), що запобігає випадковим рухам пацієнта під час операції та зменшує ризик травмування тканин хірургом.

Також проводиться контроль глибини наркозу за допомогою технології BIS. BIS-технологія  дає можливість без посередньо під час загальної анестезії контролювати глибину анестезії безперервно, безболісно (неінвазивно), без будь-якого додаткового впливу на пацієнта в будь-якій формі, уникаючи недостатньої або надмірної седації. Вона також дозволяє домогтися більш плавного відновлення після анестезії та створення психо-емоційного комфорту в післяопераційному періоді, стає можливим індивідуальний підбір доз седативних препаратів для кожного пацієнта.  Це виключає передчасне пробудження пацієнта під час операції.

Анестезіологічна служба дбає про максимально безпечні і комфортні умови анестезії пацієнта.