Тисячі людей матимуть змогу пройти безкоштовне обстеження лікарів

 

18 листопада в інформаційному агентстві УНІАН громадські активісти разом з лікарями та представниками органів влади презентували проект «Крок до життя. Перевір себе». Мета проекту: об'єднати зусилля лікарів профільних медичних закладів м. Киева, громадських організацій, депутатів Верховної Ради України, науковців Національної академії медичних наук, підприємців, ЗМІ та громадськості заради благородної мети - реалізації соціального проекту з профілактики та раннього виявлення раку.

Київський міський клінічного ендокринологічного центр є одним з ініціаторів данного заходу.

В рамках проекту «Крок до життя. Перевір себе» впродовж листопада - грудня 2016 року в лікувальних закладах міста відбудеться низка діагностичних та просвітницьких акцій. Тисячі людей матимуть змогу пройти безкоштовне обстеження лікарів. 

Будуть організовані: профілактичні огляди лікарів-онкологів, мамологів, ендокринологів, гінекологів, хірургів, отоларингологів, урологів, дерматологів та ін. 

Від Київського міського клінічного ендокринологічного центру до проекту залучено наступних спеціаластів за такими адресами лікувальних закладів:

КНП « КДЦ № 1 Дарницького р-ну, вул. Вербицького, 5 — Ковальчук С.І.

КНП ЦПМСД № 1 Дніпровського р-ну, вул. П.Запорожця, 26 — Базишин А.О.

КНП»КДЦ» Деснянського р-ну, вул. Закревського, 81/1 — Олійник О.Б. к.м.н.

КНП « КДЦ» Оболонського р-ну,  вул. Тимошенка, 14 — Клименко І.А.

КНП «КДЦ» Подільського р-ну, вул. Мостицька, 9 — Белан М.В.

Крім того, проект робить акцент на інформаційну складову - проведення публічних заходів різного формату, розповсюдження просвітницької літератури серед населення щодо факторів ризику виникнення та профілактики онкологічних захворювань, тематичні публікації в ЗМІ. Також будуть проведені лекції для сімейних лікарів.