ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ДІАБЕТУ!

13 листопада 2018 року Департамент охорони здоро`я КМДА в рамках заходів до Всесвітнього дня діабету, з метою покращення інформування населення з питань цукрового діабету, проводить міську інформаційно-профілактичну акцію за темою «Сім`я і діабет».
В рамках акції в в консультативно-діагностичних центрах м. Києва, на базі яких знаходяться «Школи соціальної адаптації хворих на цукровий діабет», лікарями ендокринологами диспансерного відділення Київського Міського Клінічного Ендокринологічного Центру, з 12 листопада 2018 року по 18 листопада 2018 року, будуть проводитись курси лекцій на теми: «Цукровий діабет та особливості харчування», «Контроль цукрового діабету та ускладнення». 

Також, в НЦ «Український Дім» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2), 14 листопада будуть проведені профільні лекції та конференції для лікарів-ендокринологів м.Кієва, а для пацієнтів та бажаючих городян — безоплатні обстеження, консультації, майстер класи та ознайомленням відвідувачів із сучасною діабетичною продукцією.

Лікарі Київського Міського Клінічного Ендокринологічного Центру безпосередньо прийматимуть участь у зазначених заходах.
Зокрема, 14 листопада всі бажаючі, за вказанною адресою (вул. Хрещатик, 2) з 11.00 до 16.00 матимуть можливість пройти ЕКГ та отримати консультацію лікаря-кардіолога вищої кваліфікаційної категорії СЕРГЕЄВОЇ Л.В. 
Також, 14 листопада з 12.00 до 15.00 лікарі-ендокринологи запрошуються в НЦ «Український дім» на науково-практичну конференцію, де доповідатимуть співробітники КМКЕЦ:
завідуючий відділенням Загальної ендокринної патології та обміну речовин, лікар-ендокринолог першої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук ЗУЄВ Костянтин Олександрович;
лікар-хірург КМКЕЦ другої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук ПРИСТУПЮК Максим Олександрович.

Довідки за телефоном: (044) 278 1876